بورس آموزش رایگان در بورس توسط توییتر بورس

معرفی صفر تا صد اپلیکیشن مالی داران

 

اپلیکیشن مالی داران

 

اپلیکیشن مالی داران، معرفی صفر تا صد:

 

به جرئت می‌توان گفت داران اولین اپلیکشن در حوزه سرمایه‌گذاری است که اول میزان ریسک شما را می‌سنجد، سپس متناسب با ریسک شما، سبد سرمایه‌گذاری مناسب را پیشنهاد می‌کند! اپلیکیشن مالی داران درست شبیه یک دکتر حاذق و ماهر عمل می‌کند!

سرمایه‌گذاری که نداند در چه حدی می‌تواند ریسک کند و با میزان ریسک‌پذیری خود آشنا نباشد قطعا با زیان‌های سنگین بازارهای مالی را ترک خواهد کرد.

ریسک سنجی در داران:

در سیستم ثبت‌نام داران شما با وارد کردن مشخصات فردی خود وارد مرحله سوالات ریسک‌سنجی می‌شوید، در این مرحله شما با پاسخ به سوالاتی درمیابید که آیا فردی ریسک‌پذیر هستید یا ریسک‌گریز یا میانه‌رو و یا محافظه کار!

 گام اول شناخت خود است!

اما در گام دوم داران این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که حالا که میزان در خطر گرفتن پول خود را فهمیدند، اقدام به سرمایه گذاری انلاین نمایند!

یعنی شما بصورت مستقیم از طریق این اپلیکشن می‌توانید سبدی از دارایی‌ها اعم از سپرده بانکی، طلا، اوراق، سهام و صندوق‌سرمایه‌گذاری را یک جا مشاهده کنید.

 

انواع حساب‌ها در داران:

سرمایه گذاری در داران

فارغ از میزان ریسک‌پذیری، می‌توانید در داران با 4 نوع سرمایه‌گذاری همراه باشید و در 4 صندوق مختلف که برای اهداف مختلفی طراحی شده اند سرمایه‌گذاری کنید.

حساب پس‌انداز، حساب سفر، حساب فرزند، حساب بازنشستگی

حساب پس‌انداز:

این حساب مخصوص افرادی است که به پس‌انداز در بانک علاقه دارند، اما دوست دارند علاوه بر اینکه پول خود را دربانک می‌گذارند سودی هم دریافت کنند!

داران این امکان را فراهم کرده است که شما با سرمایه‌گذاری ماهانه و به مقدار ثابت سود ماهانه حداقل 20 درصد دریافت کنید، و البته در تمام مسیر میزان دارایی و رشد حساب خود را نیز مشاهده کنید.

حساب سفر:

این حساب هیجان‌انگیز است!

کافی است که مقصد را بگویید، و اعلام کنید که تمایل دارید کجا سفر کنید!

 داران به شما می‌گویید که چه ترکیبی انتخاب کنید تا زودتر به مقصد برسید!

مثلا می‌گوید برای رفتن به شمال لازم است شما در صندوق سهامی و طلا ماهانه 100 هزار تومان پس انداز کنید، تا بعد 6 ماه به یک مسافرت دلچسب و دلنواز بروید!

حساب فرزند:

این حساب از همان حساب‌هایی است که پدران ما برایمان قلک می‌خریدند و ماهانه پولمان را در آن می‌گذاشتند تا درآینده قلک را بشکنیم و به دردی بزنیم!

البته در آن زمان تورم نبود! قلک امن بود! الان اپلیکشن داران در حساب فرزند حکم آن قلک را دارد، البته با درنظر گرفتن تورم!

اگر از الان می‌خواهید برای نوزاد خود حساب باز کنید تا در 20 سالگی به او هدیه ارزشمندی دهید در اپلیکیشن داران برای فرزند خود حساب باز کنید.

حساب بازنشستگی:

حساب بازنشستگی به سبک داران یکی از جذاب‌ترین گزینه های سرمایه گذاری است.

در روش سرمایه‌گذاری سنتی شما سودی بسیار کمتر از آن چیزی که به عنوان بازنشستگی خود کنار می‌گذارید دریافت می‌کنید.

اما وقتی در صندوق‌های طلا، سهام، اوراق و بانک سرمایه‌گذاری می‌کنید، ده‌ها درصد بیشتر از سرمایه‌گذاری عادی عایدتان می‌شود، البته در زمان بازنشستگی نه همین الان!

 

در تمامی این حساب‌ها شما می‌توانید روزانه و ماهانه عملکرد حساب خود را چک کنید و مبالغ سرمایه‌گذاری خود را کم و زیاد کنید.

می‌توان گفت داران یک دستیار شخصی خوب در حوزه مالی برای شما است!

 اگر میزان ریسک‌پذیری خود را تشخیص دهید که داران این کار را برای شما انجام می‌دهد.

دانلود داران از سایت:

لینک دانلود

 

داران در شبکه‌های اجتماعی:

استارتاپ  و گروه داران در شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت‌های خوبی دارند، لینک شبکه‌های اجتماعی داران:

داران در تلگرام

داران در اینستاگرام

داران در توییتر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا